Kufer wspomnień z motywem rowerowym


Trafiony prezent dla dziecka na każdą okazję. 
Duża skrzynia personalizowana z imieniem dziecka pomieści najróżniejsze pamiątki z okresu dzieciństwa.
Choćby takie jak: opaska ze szpitala, pierwszy kosmyk włosów, woreczek z ząbkami, smoczek czy kartki okolicznościowe ze chrzcin i innych okazji. 

Czas spędzony z dzieckiem dla każdego rodzica jest wyjątkowy, niezwykły i przynosi wiele radosnych chwil. To właśnie w tym okresie dziecko wybiera zabawki, które lubi bardziej od pozostałych. Zbiera nie tylko różne autka czy lalki ale przypadkowo napotkane przedmioty, które go zaciekawiły np. kamyszki na swojej drodze, które zaraz nazywa i upodabnia: Kamyszek Mama, Kamyszek Tata i Kamyszek dziecko.

Aby zachować te niezwykłe przedmioty na dłużej, by w dorosłości móc powrócić do tych chwil warto je trzymać w jednym miejscu.

Kuferek wspomnień będzie przypominać wyjątkowe chwile spędzone razem. Niejedna Mama będzie chciała w nim schować jak najwięcej pamiątek z okresu dzieciństwa swojej pociechy. 
Po wielu latach (szczególnie, gdy dziecko będzie już dorosłe) kuferek będzie cudowną pamiątką, która przy oglądaniu będzie nie tylko wzruszać, ale też przypominać o pierwszych krokach dziecka wkraczającego w kolejny okres. 

Kufer wspomnień idealnie sprawdzi się jako prezent z okazji Chrztu Świętego lub Roczku dziecka.
Ale nigdy nie jest za późno na taki prezent, zawsze można go podarować starszemu dziecku. Piękny Kufer wspomnień dla Majki.
Delikatny i prosty motyw rowerowy wpasowujący się w kolorystykę.

Wymiary skrzynki to: 40cm x 30cm x 22cm

CONVERSATION

14 komentarze:

 1. Piękne pudełko :) sama chciałabym takie mieć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba więcej osób by się znalazło :) ale dziękuję :)

   Usuń
 2. Świetne jest :-) uwielbiam decoupage sama będę też robić właśnie pudło pamiątek :-) tylko okrągłe serwetki i farby mam tylko lakieru brak
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Kufer wspomnień to doskonały pomysł. Moje dzieciaki mają takie kolorowe skrzyneczki, do których wkładamy ich wspomnienia. :) Przyznam, że wspaniale się później wyjmuje z nich kolejne przedmioty i wraca do przeszłości. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za każdym razem powracają wspomnienia :) chyba będę musiała pomyśleć nad takim kufrem dla osób dorosłych, które chętnie pozbierają swoje pamiątki z lat i schowają w nich swoje skarby.

   Usuń
 4. Ja mam dwie lewe ręce do takich rzeczy, więc tym bardziej podziwiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) ale zawsze można spróbować... to nie jest powiedziane, że za pierwszym razem wszystko wyjdzie idealne.

   Usuń
 5. kupiłam taki, gdy urodził się mój syn i ciągle go nie ozdobiłam. W tym roku chyba się za to zabiorę w końcu. Ten jest piękny. pozwolisz że się tu rozejrzę i moze zainspiruje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście :) trzeba się pospieszyć... bo synek podrośnie a pudło będzie stało "smutne" w kącie ...

   Usuń
 6. Czy rower to serwetka, transfer czy może sama go namalowałaś?

  OdpowiedzUsuń