Skrzynia z kotwicą dla Leny na Pierwszą Komunię Świętą


Sezon komunijny już dawno minął w maju, ale skrzynka z kotwicą będzie nie tylko pasować na tę okazję. Prezent dla Leny w dziewczęcej kolorystyce szaro - pudrowej przypadnie do gustu chyba każdej dorastającej dziewczynce.
Motyw kotwicy pojawił się pierwszy na kuferku wspomnień - jest to w pewnym stopniu metafora, iż wszystkie wspomnienia Leny będą w niej "zatopione". Kotwica przyozdobiona pięknymi, delikatnymi kwiatami. Pod nią znalazło się imię wycięte ze sklejki przyszłej właścicielki. Co kryje zawartość? Zobaczycie poniżej. Na wewnętrznej ściance zostały umieszczone życzenia na mniejszej tabliczce z okazji przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Jak pewni zauważyliście każda przegródka wypełniona siankiem oraz mniejszymi drobiazgami. 


Mały notesik NA OSOBISTE ZAPISKI - tajemnice, sekrety czy wykaz wydatków Leny. Do czego go zużyje?? Zapytam ją przy kolejnych odwiedzinach :)


Jedna z przegródek została wypełniona słodkimi krówkami NA OSŁODĘ, które uwielbia nie tylko Lena. :) :) 


Z tej racji, że był to prezent dla dziewczynki, która uwielbia błyskotki - czyli wszystko co się świeci - NA DŁUGI WARKOCZYK znalazła się z gumka do włosów z wieloma ozdobnymi koralikami. 


Słonik z podniesioną trąbą NA SZCZĘŚCIE stanął zapewne koło innych bibelotów na półce Leny.


Dopowiem jeszcze od siebie, że Lena to pilna uczennica, która wręcz uwielbia czytać książki w "wolnym czasie". Dlatego powstała zakładka NA ULUBIONĄ LEKTURĘ, tak by żadna strona jej nie umknęła. 


W ostatniej przegródce znalazła się biżuteria NA PAMIĄTKĘ. Cały prezent zapakowany w celofan oraz zawiązany w ozdobne oraz różnokolorowe wstążeczki powędrował dla Lenuśki :) :* :* CONVERSATION

2 komentarze:

  1. Przesłodki prezent i to nie dlatego, że w środku znalazły się również cukierki ;). Bardzo lubię zestawienie różowego z szarym :).

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję :) moja ulubiona kolorystyka :) :) Lenie również przypadła skrzyneczka do gustu :)

      Usuń