Personalizowana skrzynka na wesele z niespodzianką w środku


Znów będzie różowo i kolorowo... Ze względu na dużą ilość zamówień, niestety nie mam czasu tutaj cokolwiek wstawić. A jest tego sporo... 
Nie tylko dla "młodych" świat należy... Miłość przychodzi w każdym wieku, a poślubienie kogoś i złożenie mu przysięgi "... i, że Cię nie opuszczę, aż do śmierci..." nie ma żadnego przedziału wiekowego. Swoją miłość postanowili przysiąc przed Bogiem Teresa i Rysiek. Z tej oto okazji powstała dla nich kwiatowa skrzynka w pięknej kolorystyce.
Na górnym wieku, w delikatnym wianuszku wypisane zostały imiona nowożeńców z datą ich ślubu. Na każdej, ze ścian kuferka są inne kwiaty, symetryczne, jednak z tej samej serii kolorystycznej oraz gatunkowej.
Jak wiecie, co za dużo, to nie zdrowo. Minimalistyczna skrzynka ma zmieścić tylko te pamiątki ze ślubu, do których będzie można zawsze powrócić. A położona w salonie na dolnej półce, na pewno zwróci uwagę niejednego gościa. Czas zobaczyć wnętrze. Nie jest to pierwsza skrzyneczka na wesele, także pewnie się spodziewacie co kryje jej wnętrze. Ooo właśnie! Została podzielona na sześć przegródek, w której znalazł się jakiś drobny upominek na wspólną drogę. Zaraz Wam je pokażę. 
Ale na początek na pewno zwróciliście uwagę na wewnętrzną stronę dekla, na której wypisane są życzenia. A środek jest "nieco" inny niż wcześniejszy. Zmieści się tam mała wódka smakowa - na pierwszy toast, kupon lotto, świeczki tealight'y na rozgrzanie atmosfery czy jedna z waszych ulubionych kostek :D na wspólne decyzje... cóż chyba nie jest łatwo wybrać odpowiednią pozycję... dlatego lepiej naradzić się ze swoim partnerem. Żeby było jasne, te dwie wstążeczki związane ze sobą - na wieczność, symbolizują nie tylko miłość, ale też nierozerwalne więzi. Miejmy nadzieję, że nikt nie pokusi się oto, by je rozwiązać. 


CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz