Kapitański kufer skarbów Ignasia - prezent na Chrzciny


~ ~ ~
AHOJ MAŁY MARYNARZU!
Marynarz to osoba o bardzo silnym charakterze, odporna na stres, czasami zmuszona do szybkiego podjęcia trafnej decyzji. To prawdziwy łowca przygód, który nie może obawiać się ryzyka i wyzwań czekających podczas rejsu. Niekiedy można go określić, jako wielkiego samotnika, charakteryzującego się samodzielnością, innym razem przypisuje mu się umiejętność współdziałania. Zależy to z pewnością od tego, w jaką podróż wypływa. Przebywając nieustannie w strefie oddziaływania bardzo niebezpiecznego żywiołu, jakim jest woda (morza i oceany),trzeba wykazywać się ogromną odwagą, siłą i determinacją.
Pomimo tak odpowiedzialnego zawodu, na marynarza czeka wiele wspaniałych wyzwań. Każda podróż niesie za sobą mnóstwo pasjonujących przeżyć, a wraz z nimi pojawiają się wspomnienia.Można mieć nadzieję, że mały Ignaś w przyszłości pójdzie w ślady taty i zostanie wspaniałym marynarzem! A tymczasem zdobyte „wspomnienia” będzie mógł zatrzymać w swoim marynarskim pudełku. Słoiczek piasku z pierwszego pobytu na plaży, mała muszelka wyrzucona na brzeg morza… Skarby dla Małego Marynarza są bardzo ważnymi zdobyczami, dlatego warto je przechowywać, po to by powrócić do nich, kiedy tylko ma się na to ochotę.

~ Kapitański kufer skarbów Ignasia ~

Kuferek mieści już kilka wspaniałych skarbów. Drewniana deseczka, która opisuje znaczenie imienia Ignacy. Pierwszy raz pojawiła się kosteczka również z drewna, na którym znajduje się zdjęcie eleganckiego, małego mężczyzny oraz woreczek na pierwszy kosmyk włosów ślicznego „Dziubaska” 


Inne pudła w stylu marynarskim znajdziecie TUTAJ :)

CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz