Pudło z zabytkowym autem dla Patryka

Przeczytaliście wczorajszy wpis w marynarskich klimatach? Dziś trochę odejdziemy od tej tematyki, ale nadal pozostajemy przy treści chłopięcej. Nie martwcie się marynarskie pudełka na pewno się pojawią w najbliższym czasie, tym razem w roli głównej będzie Ignaś i bajeczne pudełko z kotwicami oraz pasami :) 

Dla Patryka specjalne zamówienie z klasycznym autem, którego na co dzień nie spotkamy na ulicy. Taki sam motyw pojawił się już w pudle dla Olka. Delikatne cieniowanie wokół samochodu doskonale pasuje do kropeczek na deklu. Natomiast mały guziczek podkreśla błękitną kolorystykę klasycznego auta. Chcecie zobaczyć co znalazło się wewnątrz? W środku dołożone zostały o dwie przegródki więcej niż dotychczas to było we wcześniejszych realizacjach. 
No jasne, że życzenia :) Tego zabraknąć nie mogło.
Tradycyjnie kostka z wyhaftowaną metryczką chłopca  w szarościach - gwiazdy, zygzaki oraz kotwice. Do kompletu w zygzaki doszła muszka, którą w kratę zobaczyć możecie w pudle na chrzest dla Stasia.
Zygzakowy woreczek w wyhaftowanym napisem MLECZAKI PATRYKA na pewno nie wylecą po drodze wróżce zębuszce.
Patryk będzie musiał mieć wiele skarbów i wspomnień, żeby je wszystkie schować do pudła. Skrzynka pomoże nie tylko utrzymać ład i porządek w pokoju, ale też wkomponuje się kolorystycznie do pokoju chłopca. 


CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz