Liliowe pudełko z Aniołkiem dla Poli


Liliowy, lawendowy, fiołkowy czy wrzosowy? To tylko kilka określeń koloru fioletowego. Jednak na pudełku Poli to oczywiście delikatna lilia.  Postać Anioła siedzącego na chmurce, nie przypadkowo została namalowana w liliowej szacie. Kolorystyka ta symbolizuje nie tylko czystość czy niewinność, ale też dziewiczość. Potocznie mówi się, że osoby lubiące kolor fioletowy są silnie związane z chrześcijaństwem. Lilia jest centralnym motywem zwiastowania Najświętszej Marii Panny. Gdzie w ikonografii religijnej symboliczna lilia oznacza dziewictwo Maryi. Pomimo tego, że jest Bożą Rodzicielką, pozostała na zawsze dziewicą.

Pudełko, tym razem w odsłonie wiosennej. Delikatna fioletowa kolorystyka idealnie wygląda w połączeniu z cytrynowymi dodatkami. Na przedniej ściance pudełka, na trzech serduszkach umieszczona została metryczka małej Poli. Zaś na górnej pokrywie z maleńkich serduszek wyłaniają się delikatne motylki, pasujące do koloru dominującego na skrzynce. Dla kontrastu i podkreślenia złotowłosej postaci znalazły się dwa serca na deklu. Co skrywa środek? Zobaczcie poniżej :) 


Oprócz życzeń od Ojca Chrzestnego, Pola będzie mogła włożyć do woreczka swój pierwszy kosmyk włosów. Dekoracyjny słonik na pewno swoje miejsce znajdzie na półce w pokoju. Ze skarpetek za chwilę wyrośnie. A na świeczkę na pierwsze urodziny jeszcze trochę trzeba poczekać. 

CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz