Szaro - złote pojemniki w nowoczesnym pokoju Lenki
Delikatna skrzynka na zabawki Lenki z ozdobną grafiką szaro - złotą. Pewnie już wiecie, że można ją wygrać w KONKURSIE na facebook'u :) Do uzupełnienia pokoju dziecka powstały jeszcze dwa dodatki do zestawu. Dekoracyjny kot drewniany oraz pojemnik z serduszkiem na ulubione książeczki malucha. 


Szare dodatki w pokoju dziecka jedne z najmodniejszych w ostatnim czasie. Idealnie będą pasować do białej komody czy pastelowej półeczki. 


Środek skrzynki nie jest całkiem pusty. Od wewnątrz zobaczyć można piękny napis, który w przyszłości będzie przypominał małej Lence najważniejsze słowa, które usłyszała od swoich rodziców. 


Czy pojemnik na książeczki ma tylko jedno przeznaczenie? Można do niego włożyć pamiątki ze chrztu czy urodzin dziecka, ale też małe drobiazgi, które będą w zasięgu ręki. Uniwersalne pudełko znakomicie będzie się sprawdzać na umieszczenie w nim płyt CD ze zdjęciami z sesji fotograficznych dziecka. 
Kto jeszcze nie zabrał udziału w konkursie??
Koniecznie zajrzyjcie na profil FACEBOOK'owy gdzie znajdziecie więcej szczegółów. Chyba każda Lenka w swoim kąciku zabawowym chciałaby mieć swoją własną skrzynkę z imieniem, do której włoży swoje wielkie arcydzieła. 

CONVERSATION

2 komentarze:

  1. Każda dziewczynka chcialaby miec takie cudo w swoim pokoiku :) Megaa wykonanie i piękna kolorystyka :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dla siebie też bym musiała zrobić taką skrzynkę, choć zawsze czasu brak... Pani Karolino dziękuję śliczne i pozdrawiam ciepło :) :)

      Usuń