Pudrowy kufer wspomnień z rowerem na pierwsze urodziny Zosi


To już drugi kufer wspomnień z motywem rowerowym. Pamiętacie jeszcze dużą skrzynkę dla Mai w ciemniejszej kolorystyce? Tym razem zamówienie dla Pani Magdy, która taki oto kufer podarowała swojej chrześnicy z okazji pierwszych urodzin. Z tego względu, że mała jeszcze Zosia swój pokoik ma w pastelowych kolorach, kufer nie będzie odbiegał od całości i ładnie wkomponuje się we wnętrze pokoju. 
Grafika nieco skromniejsza niż w kuferku Majki. Można powiedzieć, że jest to niczym zarys roweru, którego dopełniają kolorowe kwiaty oraz delikatne akcenty w różowej kolorystyce. Po naniesieniu cieni, kresek wokół deklu oraz drobnych kropeczek wszystko ładnie komponuje się w jedną całość. Na przedniej ścianie umieszczony został biały motyl z puszczonym sznurkiem. Zaś wewnątrz znalazły się życzenia dla samej solenizantki. 
Mały słonik już pospieszył z prezentem. Ciekawe co do niego schował.
Czy Zosia do nowego kuferka będzie wkładała swoje ulubione zabawki czy różne pamiątki z dzieciństwa, to już jest bez znaczenia. Byleby kuferek nigdy nie był pusty, a przepełniony był mnóstwem skarbów. CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz