Sekretna skrzynka na 18-naste urodziny z Audrey HepburnPierwsza skrzynka na 18-naste urodziny dla Karoliny, to nietuzinkowy pomysł na prezent, już prawie dla dorosłej kobiety. Ostatnie moje zamówienie dla Pani Dominiki, która chciała, żeby prezent nie był banalny i zwyczajny postawiła na ulubioną postać swojej chrześnicy - kobietę z papierosem - nie inną, tylko Audrey Hepburn - brytyjską aktorkę oraz modelkę, która zasłynęła w kreacji swojej roli we filmie Śniadanie u Tiffaniego. Na pewno dobrze Wam znany tytuł :) Połączenie kontrastowych kolorów idealnie wpasowany z motywem głównym. Sekretne pudełko nie jest puste. W środku tradycyjnie znalazły się drobiazgi w środku. Pytanie jakie? Na pewno nie kostka z wyhaftowaną metryczką 18-nastolatki. Nie można było zapomnieć o życzeniach dla samej solenizantki. 


Z tej racji, że Karolina kocha czytać w jednej z przegródek znalazła się zakładka do książki z etykietą NA DOBRĄ KSIĄŻKĘ. No przecież nikt nudnych lektur chyba nie czyta :) Dwustronna zakładka z postacią samej Audrey, jednak w dwóch różnych stylizacjach. Która bardziej Wam się podoba? Bo mi wersja elegancka! 


Co jeszcze można włożyć do środka???? Zobaczcie poniżej. NA OSŁODĘ ŻYCIA przyjdą z pomocą łakocie i witaminy! Karolina byłaby zadowolona, gdyby w totolotka strzeliła szóstkę. Jednak, gdy tym razem się nie poszczęści, na drobne wydatki zawsze jakiś grosz się znajdzie od ukochanej Matki Chrzestnej. :) :)
Kolejna skrzynka na 18-naste urodziny już schnie w pracowni. A w niej znajdą się mocne akcenty. Ciekawi jakie? Niebawem się dowiecie. Tymczasem korzystając z pięknej pogody, pora zabrać się za swoje ogrody.
CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz