Błękitna skrzynka z misiem uszatkiem dla Mieszka


Po dłuższej przerwie zapraszam znów na nowości. Jakiś czas temu wspominałam o nowej kolorystyce dla chłopców. Oto pierwsza skrzynka w kolorze Louise Blue Chalk Paint by Annie Sloan. Każdy kolor z palety barw Annie jest cudowny. Oto kolejny dowód na to :) Dla skontrastowania delikatnej kolorystyki niebieskiej na deklu pojawił się miś uszatek. Skrzynka na skarby Mieszka pomieści nie jeden skarb. Jednak co najważniejsze, na przedniej ściance  na małych okrągłych deseczkach ze sklejki, znalazły się najważniejsze liczby z chwil narodzin chłopca - to nic innego jak metryczka oraz dane personalne. 
Od wewnątrz - zresztą tradycyjnie możecie zobaczyć, życzenia upamiętniające pamiątkę Chrztu Świętego. Życzenia umieszczone na małej deseczce ze sklejki, zostały wykonane metodą serwetkową oraz zawoskowane kilkakrotnie - tak by pozostały na swoim miejscu nie na dłużej, a na zawsze. 


Wnętrze skrzynki podzielone przegródkami również ze sklejki (mocne i stabilne) można je wyłożyć lub pozostawić tak jak są, a do przegródek dokładać kolejne pamiątki z dzieciństwa. 
Jak już widzieliście powyżej, w każdej przegródce znalazł się jakiś mały symboliczny upominek. 
Tak więc zobaczcie je pokrótce. Dekoracyjny konik na biegunach w tym samym kolorze co sama skrzynka, przewiązany granatową wstążeczką w białe groszki, znajdzie swoje miejsce na komodzie w pokoju Mieszka. 


Szara muszka w czarne gwiazdki, tak by na niedzielnej mszy Mieszko wyglądał odświętnie, na pewno zostanie wykorzystana nie jeden raz do białej koszuli małego kawalera. 


Oprócz dwóch woreczków - na mleczne ząbki oraz na pierwszy kosmyk włosów, w skrzynce znalazło się również dekoracyjne serduszko z fotografią Mieszka (możecie zobaczyć powyżej). 
Na zabawę i się znajdzie kostka sensoryczna ze wstążeczkami wychodzącymi z każdego boku. Gładka czy w kropeczki lub w krateczkę. Sześć ścianek kostki to sześć różnych tkanin dekoracyjnych, w kolorystyce szaro - błękitnej. Jednak co najważniejsze na każdej ściance została wyhaftowana cała metryczka Mieszka wraz z imionami rodziców. Pamiątka na długie lata :) Gdy się ubrudzi, wystarczy ją wrzucić do pralki i znów gotowa do zabawy. CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz