Pudrowa skrzynka z sowami dla Julki


Kochani, po dłuższej nieobecności znów wracam z pudrową skrzyneczką dla Julki. Małe pudełko o wymiarach 30cm x 20cm x 12cm pomieści pierwsze pamiątki. Kuferek powstał na specjalne zamówienie od Matki Chrzestnej. To, że jest różowy, nie powinno nikogo dziwić, bo to przecież prezent dla dziewczynki. Dodatkowo wspomnę, że dół skrzyneczki to moja ulubiona grafika. Powstał z niej duży zestaw jakiś czas temu. Pewnie nie pamiętacie... dlatego przypominam. Chodzi mi oczywiście o skrzynkę z baletnicami, w komplecie jest także chustecznik, szkatułka oraz konik.
Wracając do kuferka Julki - pojawił się na niej motyw sowy. Na samym deklu jest ich aż trzy... wycięte ze sklejki, które będą strzegły pilnie tajemnicy kuferka, jednocześnie będące pamiątką z okresu dziecięcego. Ponoć sowy towarzyszą Julce już od samych narodzin... w końcu są symbolem mądrości. 


Środek pudełka tym razem pusty. Ale nie całkiem... Oprócz życzeń jest i kolejna różowa sowa, beztrosko bujająca się na huśtawce. Zauważyliście ten kwiatuszek w tle? Na pewno przykuł Waszą uwagę. 
CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz