Piłkarska skrzynia dla Jasia
Początek tygodnia zaczynami w klimatach jeszcze EURO. Co prawda Polska nie przeszła do dalszego etapu, ale dla Nas (Polaków) i tak zwycięzyła !!!
Duży kufer w barwach football'owych znajdzie nie jednego miłośnika tego sportu. Mały Jasiu, zanim podrośnie, będzie w niej przechowywał najpierw małe później coraz większe piłki, albo różne pamiątki z dzieciństwa, które małymi krokami będzie do niego wkładać Mama, jak i Tato - wielki kibic piłki nożnej.

Duży kufer wspomnień malowany farbami kredowymi oraz woskowany kilkakrotnie. Na górnym wieku została umieszczona ogromna piłka oraz trzy mniejsze - na wyciętych krążkach ze sklejki. Na przedniej ściance również pojawiły się te same piłeczki, co na górze. Kontrastowa kolorystyka, ponadczasowa i uniwersalna, będzie pasowała w przyszłości również do pokoju nastolatka. No tak zapomniałam dodać, że imię JASIU również zostało wycięte ze sklejki. Duża skrzynia o wymiarach 40cm x 30cm x 23cm z przodu zapinana na zatrzask, zaś po oby dwóch bokach są wycięte otwory, które umożliwiają przenoszenie skrzyni z miejsca na miejsce. 
Na pewno chcecie zajrzeć do środka. Nietypowe wyposażenie, które do tej pory nie znaleźliście w żadnej wcześniejszej realizacji. Dekiel skrzyni od wewnętrznej strony został pomalowany farbą tablicową, po której można pisać kredą i obstawiać wyniki kolejnych meczy. Mój wynik niestety nie był trafny, ale najważniejsze, że POLSKA w meczu ze Szwajcarią zwyciężyła :) W prawym dolnym boku umieszczona została tabliczka ze sklejki z życzeniami od Cioci Agaty oraz wujka Bartka. Prezent ten został wręczony z okazji Chrzty Świętego Jasia. Nietypowy i niepowtarzalny prezent na pewno spodoba się nie tylko Jasiowi, ale chyba każdemu Panu :)  
Wewnątrz skrzyni znów kolejny bajer. Organizer z filcu z trzema kieszonkami - schowek na różne "duperele" :D Czy tylko kobiety zbierają błyskotki? Raczej nie... mężczyźni też są chomikami :D Jasiu na pewno będzie już wiedział co schować do środka wielkiej skrzyniCONVERSATION

2 komentarze:

  1. Fantastyczny kuferek;) Naprawdę świetny pomysł z farbą tablicową,a z tym filcowym organizerem wprost genialny!;))

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję :) moja ulubiona farba tablicowa <3 dodatkowa frajda dla dziecka. Pomysł na organizer w filcu powstał w trakcie realizacji. Chyba będę musiała wymyślić dla nieco starszych Panów takie rozwiązanie, ale schowek będzie na PIWO :) - bez którego żaden mecz się raczej nie odbędzie.

      Usuń