Paryżanka na 30-ste urodziny Patrycji


Euro jeszcze trwa, więc zostajemy we FRANCJI, a dokładniej w PARYŻU. Właśnie w tym mieście zakochała się Patrycja. Dlatego w tle widać ikonę tego miasta - wieżę Eiffla. Paryż nie tylko kojarzony jest ze słynnym monumentem, ale też jest światową stolicą mody. Na tym temat się nie kończy. Sama jubilatka poznała tam też swoją wielką miłość... A prezent z okazji 30-stych urodzin to pamiątka z wystrzałową niespodzianką wewnątrz.
Gotowi, żeby ją otworzyć??????????? 


Pamiątkowa liczba - 30 - została uwypuklona na krążku ze sklejki. Tak by jubilatka pamiętała, z jakiej okazji ją dostała. Od wewnętrznej strony dekla, również na tabliczce ze sklejki zostały umieszczone życzenia od przyjaciółek. Środek podzielony na 6 mniejszych przegródek, gdzie w każdej z nich mieści się mały upominek. Pamiętacie moją słynną skrzynkę na wesele dla Ewy i Igora ?? To właśnie stamtąd zaczerpnięte zostały pomysły. 
Personalizowana kostka z kamasutrą :D - nie tylko jednokrotnego użytku :D 
Chyba dopowiadać nie muszę, że każda kobieta w swojej kosmetyczce ma jakiś kosmetyk "upiększający". Tusz do rzęs na zalotne spojrzenie to jeden  niezbędnych akcesoriów mieszczący się w damskiej torebce. Gotowy na każde wyjście. 


Personalizowana gra dla Patrycji i Jerome'a przyda się nie tylko na grę wstępna. Przy hamaku na piaszczystej plaży też trzeba się w jakiś sposób zrelaksować. Tylko, żeby nie zapomnieli włożyć jej do torby podróżnej. CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz