Abecadło z pudełka wypadło - marynistyczna szkatułka na literkiPokój dziecięcy ma to do siebie, że jest w nim wiele skarbów. Często w ich gąszczu nie można nic znaleźć. A już rzadko spotka się tam ład absolutny, taki jaki każda mama by sobie marzyła. To chyba nie realne... Dlatego najlepiej, żeby wszystko było w nim posegregowane tematycznie i podpisane. Wtedy łatwiej będzie cokolwiek znaleźć.
Wasze dzieci pewnie już są na tym etapie, że muszą nauczyć się literek, cyferek itp. (Na każdego przyjdzie pora). W poszukiwaniu idealnej grafiki na pudełko, w którym będzie można je przechowywać nie mogłam napotkać nic co by przykuło moją uwagę. Ale jak to mówią kto szuka, ten znajduje. Pudełko z motywem marynistycznym, połączenie czerwieni z granatowymi pasami pasuje wyśmienicie. 


Prostokątne pudełko o wymiarach 23cm x 20cm x 7,7 cm, pomalowane farbą kredową w odcieniu czystej bieli w zestawieniu z błękitem oceanu w środku. Wszystko zabezpieczone woskiem. Środek to wyjmowane przegródki – idealne przy segregowaniu literek. Co prawda nie ma ich aż tyle co w alfabecie, ale można sobie z tym poradzić. 

CONVERSATION

10 komentarze:

 1. Super pomysł. Aż chciałoby się uczyć :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aż chciałoby się wrócić do beztroskiego dzieciństwa :) Dziękuję :) :)

   Usuń
 2. Pięknie to wygląda! Mam takie pudełko, z litej sosny, może czas je przerobić? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najwyższa pora :) jeżeli dla dziecka na ALFABET to jak najbardziej :)

   Usuń
 3. Fantastyczny pomysł, bardzo cenię takie rękodzieła, mają w sobie ogromną magię i baśniowy wręcz klimat. Uwielbiam drewno, mam już przesyt wszechobecnymi tworzywami sztucznymi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) można powiedzieć, że "to coś" po prostu innego :)

   Usuń
 4. Świetne. Jak wszystkie rzeczy zrobione przez Ciebie. Widać, że wkładasz w nie dużo pracy i serca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Nie lubię robić czegoś co samej mi się nie podoba, a jak nie wyjdzie to wędruje na specjalną półkę. Jak mnie najdzie wena wtedy wracam do jakiegoś przedmiotu i coś dorabiam, zmieniam, upiększam :)

   Usuń
 5. Podsumuję jednym słowem: PRZEPIĘKNE!

  OdpowiedzUsuń