Cudowna baletnica o imieniu Gabi
Dziecko to wielki skarb, dla którego oddajemy całe swoje serce, matczyną i ojcowską miłość, spokój oraz szczęśliwe dzieciństwo. Każdego dnia odkrywamy z nim nową cząsteczkę świata, by powoli wprowadzić je w dorosłość. A kiedy już ona nastąpi, pragniemy znów powrócić do sielskiego okresu beztroskiej młodości.

Człowiek nie jest w stanie przemieścić się w czasie, cofnąć wskazówek zegara, ani zatrzymać chwili choćby na ułamek sekundy. Jedyne, co może uczynić, to „chwytać całymi garściami” każdy ważny moment w życiu, po to, by powrócić myślami do pięknych wspomnień.

Niejeden z nas robiąc porządek na starym strychu czy szukając czegoś w zakurzonej piwnicy napotka swoje małe „skarby z dzieciństwa”. Ogromna radość pojawia się na widok uszatego misia z rozprutą łapką, książeczki z zagiętymi rogami z historią znaną na pamięć, czy kawałkiem starej tapety, na której powstał pierwszy poważny szkic członków rodziny.
I ten uśmiech na widok ulubionej czapeczki, z którą nie było można rozstać się na krok, wycinków z gazety o ulubionym piosenkarzu, czy małej muszelki znalezionej na pierwszych wakacjach nad morzem.Najwspanialsze jest to, że każdy przedmiot z dzieciństwa (dla niektórych banalny i nic nieznaczący) niesie za sobą długą historię, która powraca za każdym razem, gdy natkniemy się na niego. Dlatego warto przechowywać nasz małe pamiątki w bezpieczny sposób,
jak na skarby przystało

Daleką podróż czeka pudełko z baletnicą, jakie skarby pomieści w sobie…?
To już tajemnica kochanej Gabi
Pudełko na pamiątki jest dedykacją od kochających rodziców dla swojej córki Gabrysi.
Można mieć tylko nadzieję, że będzie ono często otwierane, nie tylko po to, by dołożyć troszeczkę „wspomnień”, ale również po to, by wyznanie rodziców było obecne w życiu Gabrysi przez cały czas.

CONVERSATION

4 komentarze:

 1. Cudowne pudeleczko! Dziewczynka wyglada jak Gabi! Juz sie nie moge doczekac Gabi reakcji na widok pudeleczka! Pudeleczko bedzie otwarte w Mmaju po raz pierwszy i napewno nie ostatni! Dziekuje! Polecam goraco!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście mała baletnica jest bardzo podobna do Gabi :) ale na pewno pozna, że to nie ona... Mam nadzieję, że posłuży na wiele, wiele lat :* Buziaki :* :* :*

   Usuń
 2. Przepiękne!
  Ja mimo swoich 21 lat już z rozrzewnieniem patrzę na dzieciństwo ;) I kocham szperać po strychu w celu znajdowania śladów dzieciństwa :D Nie raz już wywołało to uśmiech na mojej twarzy ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak mam :) na strychu krząta się wiele skarbów z dzieciństwa, gdzie po otwarciu małego pudła radocha wielka jest jak się znajdzie coś małego i przypomni daną chwilę z tego okresu:) :)

   Usuń