Szkatułka na słodycze z motywem bohaterów z Krainy LoduAmerykańska bajka Kraina Lodu podbiła serca wielu dzieci, a losy bohaterów animacji są oglądanie po kilkaset razy, nie tylko przez tych najmłodszych. Wśród wielu zabawek z tej oto baśni przeważają w szczególności lalki głównych bohaterek - Elsy oraz Anny. Nie można jednak pominąć chichotliwą postać bałwanka Olafa, który został stworzony przez dziewczynki w dzieciństwie i niejednokrotnie wywołał uśmiech na twarzach dzieci. Opiekuńczy, troskliwy, ale dziecinny i zawsze chętny do zabawy.Motyw Krainy Lodu pojawia się na wielu akcesoriach dla dzieci np. piórnikach, plecakach czy choćby na tortach urodzinowych dzieci.
Zobaczcie więc jaki oryginalny prezent na urodziny zamówiła Mama Nikoli. Mroźny i śnieżny klimat jak najbardziej na czasie więc będzie pasował idealnie.
Pudełko w niebieskiej kolorystyce w połączeniu ze śnieżnobiałymi akcentami. Całe pudełko proste i delikatne. 


W środku znajduje się osiem przegródek na słodycze z podpisanymi etykietami dni tygodnia.
Gdy Nikola zobaczy wypełnione po brzegi przegródki z łakociami, na pewno nie przejdzie obok niego obojętnie. Przynajmniej będzie wiedziała, że nie może zjeść wszystkiego od razu.A co gdy pudełko pozostanie puste? Wtedy można je zapełnić różnymi koralikami, bransoletkami, kolczykami czy innymi drobiazgami. 

CONVERSATION

3 komentarze:

  1. Bardzo fajny pomysł z tą szkatułką na słodycze :) I piękne wykonanie!

    OdpowiedzUsuń
  2. Myślę, że to fajny pomysł na kontrolowanie ilości zjadanych słodyczy przez dzieci. Przy okazji same nauczą się, że wszystkiego na raz zjadać nie wolno

    OdpowiedzUsuń