Pudło dla Filipka w stylu marynarskimMorza szum, ptaków śpiew... w ten pochmurny dzień chciało by się powrócić nad cieplutkie morze i do atmosfery wakacji. Ale spokojnie, jeszcze trochę i będą :) Tymczasem zobaczcie dziś pudełko dla Filipka w stylu można powiedzieć nadmorskim.
Żeby jak najdłużej cieszyć się klimatem wakacji, najlepiej wprowadzić do swojego wnętrza styl marynarski, który sprawdzi się nie tylko w łazience czy salonie, ale też pokoju waszego dziecka. Pomieszczenie w tym stylu jest jasne, pełne światła, ale przede wszystkim naturalne, aż chciałoby się w nim przebywać cały czas. Jaka kolorystyka dominuje w nadmorskiej Marinie? Wystarczy, że zobaczycie na pudełko Filipka :) Przeważają tam błękity oraz czerwień. Zaś popularny design jakim są pasy, znakomicie wpasowują się w motywy dominujące, jakimi są: kotwica, żaglówka czy ster kapitana pokładu. Do lekkiego, łagodnego wnętrza pudełko posłuży jako kufer na skarby znalezione nad morzem. Co Filip do niego będzie chował? Znajdzie się w nim niejedna muszelka, kamyk czy napotkany na plaży tajemniczy list, który został wyrzucony przez falę na brzeg. Warto dodać, że styl marynarski jest zawsze modny. Można go dowolnie modyfikować, dodawać jakieś własne dodatki, w zależności od naszego nastroju. Chyba nigdy się nam nie znudzi, a po ciężkim dniu w pracy w jasnym pomieszczeniu będziemy powracać wspomnieniami tylko do wakacji nad morzem.
Kufer dla Filipka na chrzciny to wspaniały prezent, który na pewno będzie pasował do jego marynarskiego pokoiku. Delikatna tabliczka, z imieniem właściciela wyraźnie wskazuje, kto może do niego wkładać różne drobiazgi. Na górnym deklu umieszczone trzy tabliczki w kolorystyce marynarskiej, do tego czerwone pasy pasujące do żaglówki na środku pudła. 
Po wewnętrznej stronie dekla umieszczone zostały życzenia z okazji chrztu świętego. A co znajdziecie w przegródkach?
Zobaczyć możecie poniżej...


CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz